Pomoc prawna

JEŚLI POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI PRAWNEJ – SŁUŻĘ CI POMOCĄ.

Brak miejsc na konsultacje w kwietniu i maju.

Zapraszam serdecznie od czerwca 2019r.

Lp. Rodzaj porady Opis cena
 1. Konsultacja prawna   on-line Otrzymujesz pisemną opinię prawną. Istnieje możliwość konsultacji mailowej. Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy. 199 zł lub 299 zł
2. Konsultacja telefoniczna Jeśli wolisz porozmawiać – ta opcja jest dla Ciebie.
Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy.
99 zł, 199 zł lub 249 zł
3. Konsultacja domowa na terenie Warszawy Nie chcesz, nie możesz lub nie masz czasu opisywać swojego zapytania – przyjadę i przeanalizuję Twoje zapytanie i zaproponuję jego rozwiązanie. Spotkanie trwa tyle ile będziesz potrzebowała. 320 zł

Otrzymasz poradę szytą na miarę. Tylko „pod Ciebie” i tylko dla Ciebie. Zawsze otrzymasz ode mnie fakturę lub paragon. Napisanie pisma czy odwołania wyceniam oddzielnie i indywidulanie.

Jeśli już wiesz, która forma kontaktu najbardziej Ci odpowiada, napisz mi o tym w formularzu, który widzisz poniżej. Zapoznaj się proszę ze wskazówkami – ułatwią napisanie Ci zapytania.


1. Wypełnij formularz

Opisz swój problem, zadaj pytania na które chcesz uzyskać odpowiedź, napisz proszę, którą formę kontaktu wybrałaś.

2. Odpowiadam w ciągu 2 dni roboczych

Na Twoje zapytanie odpowiem najszybciej jak to jest możliwe. Wstępnie przeanalizuję Twoją sytuację i sprawdzę czy jest konieczność zadania dodatkowych pytań i przesłania dokumentów. Zaproponuję Ci termin, w którym otrzymasz ode mnie poradę bądź opinię. Otrzymasz również dane do przelewu i potwierdzenie ceny.

3. Indywidualny termin

W ustalonym czasie otrzymasz gotową poradę, odpowiadającą na wszystkie Twoje pytania. Jeśli wybrałaś konsultację telefoniczną/skype – ustalimy wspólnie dogodny termin. Jeśli wybrałaś poradę pisemną – otrzymasz ją w pliku pdf. Będzie ona czytelna i przejrzysta. Jeśli poradę czy opinię potrzebujesz na wczoraj – napisz mi o tym.

Zapytaj matki prawnik:


PRZECZYTAJ OPINIE MOICH KLIENTEK

Powrót do pracy po macierzyńskim

★★★★★
5 5 1
Porada rozjasnila moje watpliwosci na temat powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim podczas którego wygasła umowa na czas okreslony. Polecam

Macierzyński, rodzicielski

★★★★★
5 5 1
Kobieta anioł. Świetnie wytłumaczy, doradzi. Polecam z całego serca!

Ciąża na urlopie wychowawczym

★★★★★
5 5 1
Wsparcie Pani Katarzyny było dla mnie nieocenione. Szybka, ale profesjonalna porada pozwoliła mi rozwiązać wszystkie formalne kwestie we właściwy sposób. Polecam!

Zasiłek macierzyński

★★★★★
5 5 1
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Matki Prawnik. Pani Katarzyna podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie, dokładnie je analizuje a następnie tłumaczy w bardzo przystępny sposób! Choć mam nadzieję, że z usług Pani Katarzyny nie będę musiała więcej korzystać 😉 , polecam ją wszystkim, którzy mają do rozwiązania jakąś prawną zagadkę!

Urlop wychowawczy i powrót na L4

★★★★★
5 5 1
Polecam zgłosić się do pani Katarzyny jeśli są jakieś niejasności prawne. Kompetencja na pierwszym.miejscu, problem przedstawiony w sposób zrozumiały dla laika. Przede wszystkim jest to osoba pełna empatii do do osoby po drugiej stronie telefonu. Gorąco polecam!!

Zasiłek chorobowy w ciazy

★★★★★
5 5 1
Opinia przesłana przez Matkę Prawnik odpowiadała na wszystkie moje wątpliwości związane z wyliczaniem wysokości zasiłku chorobowego. Uzyskałam wyczerpującą odpowiedź w szybkim czasie. Zdecydowanie polecam usługi Pani Katarzyny.

urlop wychowawczy

★★★★★
5 5 1
Pani Katarzyna jest świetnym prawnikiem i ma ogromną wiedzę. Bardzo polecam !

Powrót do pracy

★★★★★
5 5 1
Pani Katarzyna udzieliła mi dokładnej i rzeczowej porady prawnej dotyczącej powrotu do pracy. Dodatkowo otrzymałam niezbędne dokumenty w celu przedstawienia ich pracodawcy. Serdecznie polecam!

powrót do pracy po dwóch ciążach

★★★★★
5 5 1
Powrót do pracy po ponad 3 letniej nieobecności był i jest dla mnie dużym stresem... Myślałam, że wiem, co mnie czeka i przede wszystkim, jak (mniej więcej) wygląda moja sytuacja od strony prawnej.. Dopiero spotkanie z Kasią uświadomiło mi wiele kwestii, w tym moje prawa, obowiązki pracodawcy oraz rozwiązania, jakie mogę przyjąć... Kasia to ciepła, oddana sprawie i przede wszystkim doświadczona pani mama prawnik :). W prosty i przystępny sposób potrafi wytłumaczyć zawiłości prawne i przygotować wracającą na rynek pracy mamę 🙂 Ja właśnie z takim poczuciem wyszłam ze spotkania. W końcu, nikt inny jak mama tak dobrze nie zrozumie drugiej mamy. Polecam wszystkim kobietom szukającym wsparcia, ale też miłej i ciepłej rozmowy, która podniesie na duchu i doda skrzydeł 🙂

503199904

★★★★★
5 5 1
Jestem bardzo zadowolona zarówno z profesjonalnej porady jak i kontaktu po zrealizowanej usłudze. Bardzo polecam usługi Pani Kasi!

Urlop wychowawczy po macierzyńskim

★★★★★
5 5 1
Pani Katarzyna jest nie tylko bardzo milą osobą, ale bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie - dostałam więcej informacji i praktycznych porad niż oczekiwałam. Kiedy następnym razem będę potrzebowała konsultacji prawnej dot. prawa pracy, zdecydowanie wybiorę Pani Katarzynę.

powrót do pracy po ciąży

★★★★★
5 5 1
Super! Jestem bardzo zadowolona z porady. Pani Kasia wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie nurtujące pytania. Polecam! Ja pewnie jeszcze nie raz skorzystam!

ciąża na macierzyńskim

★★★★★
5 5 1
P. Kasia jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Odpowiada na każde pytania, nawet te zadawane po raz kolejny 🙂 Polecam jej usługi!

Urlop rodzicielski

★★★★★
5 5 1
Bardzo miła i Sympatyczna Pani , wszystko zrozumiale wytłumaczone i wyjaśnione z. Pomocą. Jeśli miałabym jeszcze raz skorzystać z porady na pewno zwróciłabym się do Pani Kasi 🙂 polecam gorąco ! 🙂 jeszcze raz dziękuje :).

609618652

★★★★★
5 5 1
Pani Katarzyna to świetny prawnik, a jednocześnie ciepła i sympatyczna kobieta. Bardzo rzeczowo odpowiedziała na moje pytania i rozwiała wszelkie wątpliwości. Ze szczerym sercem polecam 🙂

Urlop wychowawczy a druga ciąża

★★★★★
5 5 1
Polecam poradę prawną u Pani Kasi. Cała rozmowa i porada była fachowa i rzetelna. Pani Kasia świetnie orientuje się w tematach praw kobiet na urlopach macierzyńskim czy wychowawczym. Gorąco polecam!

Zwolnienie z pracy

★★★★★
5 5 1
Polecam gorąco orady prawne u p. Kasi. Dla mnie to była fachowa i merytoryczna rozmowa, jednocześnie czułam się zrozumiana. Merytoryka, fachowość i empatia, połączenie idealne.

Urlop macierzyński a sprzedaż firmy

★★★★★
5 5 1
Jestem bardzo zadowolona, porada bardzo fachowa. Pani Kasia jest bardzo sympatyczna, ale przede wszystkim ma ogromną wiedzą i potrafi przekazać ją w sposób zrozumiały. Problem został omówiony dokładnie, rozpatrzony z każdej strony. Pani Kasia przedstawiła różne warianty rozwiązania oraz ich zalety i wady. Przez całą rozmowę czułam, że rozmawiam z osobą, która doskonale zna się na rzeczy. Porada bardzo profesjonalna, ale w bardzo miłej atmosferze. Mam nadzieję, że nie będę więcej w podobnej sytuacji, ale jeżeli tak, to na pewno skorzystam ponownie! Serdecznie polecam!

Urlop wypoczynkowy i wychowawczy

★★★★★
5 5 1
Świetna rzeczowa rozmowa rozwiała moje wątpliwości. Dowiedziałam się wszystkiego, co było mi potrzebne. Pani Kasia świetnie zna się na rzeczy . Polecam gorąco

Porada prawna

★★★★★
5 5 1
Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Bardzo merytoryczna, wyczerpująca temat rozmowa + duża doza empatii ze strony Pani Kasi. Serdecznie polecam.

urlop wychowawczy

★★★★★
5 5 1
Polecam usługi Kasi! Fachowo, ekspresowo i bardzo miło 🙂

urlop ojcowski / wyliczanie L4

★★★★★
5 5 1
Pani Kasia potrafi wytłumaczyć wszelkie zawiłości prawne w sposób bardzo prosty. Dba o to, by klient wyszedł z informacją, po którą przyszedł. A do tego jest bardzo miła.

Zakończenie urlopu macierzyńskiego

★★★★★
5 5 1
Pani Kasiu ogromnie dziękuje za profesjonalizm ale jeszcze bardziej za włożenie serca w rozmowę. Ogromnie polecam!

Zasiłek chorobowy

★★★★★
5 5 1
Bardzo fachowa i sprawna odpowiedź. Polecam każdemu kto ma nawet najmniejsze wątpliwości.

Pomoc w zmianie umowy

★★★★★
5 5 1
Jeśli któraś z Pań ma wątpliwości, jak rozegrać swoją sytuację od strony prawnej, musi skorzystać z pomocy Matki Prawnik. W Internecie co prawda można znaleźć dużo przydatnych informacji, ale tylko doświadczona osoba odpowiednio pokieruje i zbierze wszystko w sensowną całość. Dzięki temu otrzymujemy jasną, klarowną odpowiedź, jak działać. Mój przykład pokazuje, że wiedza daje odwagę do działania. Mając poradę prawną od pani Kasi, wszystko pięknie rozpisane z odwołaniem do przepisów, łatwiej było mi rozmawiać z pracodawcą o zmianie umowy z o dzieło na zlecenie, dzięki czemu mam zapewnione odprowadzanie składek. Dlatego drogie Panie, warto pytać, szukać profesjonalnej pomocy i walczyć o swoje. Powodzenia Pani Kasiu we wszystkim!

Prawo pracy a urlop macierzyński

★★★★★
5 5 1
Bardzo serdecznie polecam usługi Pani Katarzyny. Zwróciłam się z konkretnymi wątpliwościami a otrzymałam dużo więcej. Pani Katarzyna kompleksowo rozpatruje każdą sprawę, analizuje i przedstawia możliwe warianty rozwiązania, na które wcześniej w ogóle nie zwróciłabym uwagi. Na pewno, w razie potrzeby, zwrócę się ponownie z pełnym zaufaniem. Dziękuję za pomoc!

Umowy na czas określony

★★★★★
5 5 1
Bardzo dziękuję za tak fachową poradę i pomoc w wyjaśnieniu moich wątpliwości. Po tak szczegółowej odpowiedzi nie mam żadnych wątpliwości! 100% osoba godna polecenia. Pozdrawiam Kasia

Urlop macierzyński

★★★★★
5 5 1
Dzięki Pani Kasi odnalazłam światełko w tunelu , jestem Jej za to bardzo wdzięczna. Pani Kasia odpowiedziała wyczerpująco na każde moje pytanie, a rozmowa trwała tyle, ile potrzebowałam. W dodatku jest bardzo serdeczną i ciepłą osobą, co da się "wyczuć" w słuchawce 🙂 Jeśli będę w przyszłości potrzebowała porady prawnej, z pewnością zwrócę się jeszcze raz do Matki-Prawnik 😉

Urlop wychowawczy

★★★★★
5 5 1
Skontaktowałam się z Panią Katarzyną w sprawie z gatunku "na wczoraj", pomoc dostałam w tempie ekspresowym. Wszystko wyjaśnione tak, że nawet taki laik jak ja nie miał już absolutnie żadnych wątpliwości. Z czystym sumieniem polecam.

powrót do pracy po u. rodzicielskim

★★★★★
5 5 1
Bardzo polecam współpracę z Panią Katarzyną. Kontakt z nią był bardzo sprawny, termin oczekiwania na spotkanie krótki. Samo spotkanie bardzo merytoryczne, a zarazem serdeczne i ciepłe. Dostałam odpowiedź nie tylko na moje pytania, ale również podpowiedź rozwiązań, które nie przyszły mi do głowy. Jej porada prawna to dokładnie to, czego potrzebowałam, a nawet więcej.

Praca w trakcie urlopu wychowawczego

★★★★★
5 5 1
Jestem bardzo zadowolona z porady. Wiele informacji przeczytałam na blogu Pani Katarzyny, ale porada była czymś znacznie więcej. W końcu każdy przypadek jest inny. Uzyskałam odpowiedź na każde moje pytanie, zrozumiałam pewne przepisy i przede wszystkim dowiedziałam się, że moja sytuacja jest lepsza niż sądziłam. Do tego rozmowa przebiegła bardzo miło. Jeśli ktoś sie waha, zachęcam do skorzystania z pomocy Pani Katarzyny. Żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej.

Prawo pracy

★★★★★
5 5 1
Pani Katarzyna udzieliła mi bardzo szczegółowo i przejrzyście informacji z zakresu prawa pracy związanego z macierzystwem. Po naszej rozmowie jestem spokojna o swoją przyszłość. Co najważniejsza Pani jest nie tylko bardzo dobrym prawnikiem, ale i niesamowicie przyjaznym człowiekiem. Szczerze polecam i napewno skorzystać z pomocy ponownie jeśli zajdzie tylko taka potrzeba.

Prawa pracownicy na urlopach

★★★★★
5 5 1
Pani Katarzyna wykazała się niezwykłym zaangażowaniem w sprawę oraz błyskawicznym tempem działania. Posiada ogromną i fachową wiedzę. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką ilością życzliwości, zrozumienia, cierpliwości, empatii oraz chęcią niesienia pomocy. Jestem wdzięczna za efektywność, świetny kontakt, dyspozycyjność, błyskawicznie przeprowadzoną akcję, poświęcony czas i szczególną życzliwość z jaką spotkałam się ze strony Pani Katarzyny. Bardzo dziękuję za pomoc i życzę wytrwałości oraz satysfakcji i sukcesów z wykonywanej pracy 🙂

urlop wychowawczy

★★★★★
5 5 1
Spotkanie z p. Katarzyną to był strzał w dziesiątkę. Dzięki niej dowiedziałam się jak i kiedy najkorzystniej przejść z pracy na urlop wychowawczy. Rozłożyłyśmy moją sytuację na czynniki pierwsze. Dzięki temu kończąc spotkanie wiedziałam, która opcja jest najlepsza. Gorąco polecam! Taka konsultacja to inwestycja, a nie wydatek:) I to wszystko w przemiłej atmosferze:)

urlop wychowawczy

★★★★★
5 5 1
Bardzo rzetelna i dokładna opinia na temat moich wszelkich pytań, a nie było ich mało 🙂 ale w końcu wszystko wiem i mam odpowiedź na wszystkie niepewności . Polecam gorąco 🙂

l4 a dwa stosunki pracy

★★★★★
5 5 1
Pani Katarzyna ma niesamowitą wiedzę, umie przekazać język prawniczy na ludzki, dzięki temu wiem już wszystko. Po wcześniejszym kontakcie mailowym zdecydowałam się na rozmowę z Panią Katarzyną, otrzymałam wyczerpująca odpowiedź na zadane pytania i odwiedzałam się innych istotnych rzeczy. Pani Kasia wysłała mi również podsumowanie na maila, żeby nic nie umknęło. Dziękuję bardzo, rozmawiało mi się z Panią jak z najlepszą przyjaciółką, która rozwiązała wszystkie moje wątpliwości. Życzę wszystkiego dobrego, będę polecać Pani opiekę (dla mnie to nie jest porada prawnika, a indywidualna opieka), wszystkim moim koleżankom, do usłyszenia 🙂

Umowa o pracę na czas określony

★★★★★
5 5 1
Niewiarygodne zaangażowanie, wiedza i ludzka życzliwość. Polecam z całego serca. Nigdy nie spotkałam si ę z bardziej sympatycznym, a przy tym bogatym w wiedzę i doświadczenie prawnikiem:)

Ciąża na urlopie wychowawczym

★★★★★
5 5 1
Profesjonalna, szybka, rzeczowa i bardzo miła fachowa pomoc !!! Bardzo bardzo polecam

Urlop wychowawczy

★★★★★
5 5 1
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Porada odpowiadała moim potrzebom - szybki kontakt mailowy, konkretna rozmowa telefoniczna, podsumowanie w formie pisemnej. Polecam i dziękuję pani Katarzynie!

Własna działalność na urlopie wych

★★★★★
5 5 1
Jestem zadowolona z konsultacji z P. Katarzyną. Otrzymałam wszystkie informacje, których potrzebowałam. Podczas rozmowy telefonicznej mogłam zadać dodatkowe pojawiające się pytania i od razu uzyskać odpowiedź. P. Katarzyna podpowiedziała mi też możliwe rozwiązania, na które sama bym nie wpadła. Profesjonalnie, terminowo i bardzo sympatycznie. Jak najbardziej polecam. Na pewno skorzystam z usług P. Katarzyny, jeśli będę miała w przyszłości taką potrzebę.

Powrót do pracy

★★★★★
5 5 1
Polecam! Bardzo pomocna i życzliwa kobieta. Wszystko wytłumaczy na spokojnie. Potrafi słuchać pytań i na nie odpowiedzieć.

Poród zagranicą.

★★★★★
5 5 1
Pani Katarzyna jest profesjonalistką, przygotowała dla mnie pakiet dokumentów niezbędnych do dopełnienia wszelkich formalności i wytłumaczyła krok po kroku jakie czynności należy podjąć aby móc skorzystać z przysługujących mi praw. Dodatkowo w parze z rzetelnym podejściem do tematu od strony merytorycznej, ze strony pani Kasi spotkałam się z niezwykłą serdecznością i zrozumieniem. Cierpliwie wysłuchała wszystkich moich obaw i odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Polecam.

Powrót do pracy na uczelni po u.mac

★★★★★
5 5 1
Jestem bardzo zadowolona z wysokiego poziomu usług jaki oferuje MatkaPrawnik. Pełen profesjonalizm, a przede wszystkim duże zaangażowanie oraz otwartość na drugiego człowieka, sprawiły że poczułam się prawnie "zaopiekowana". W ciągu życia zawodowego niejednokrotnie miałam do czynienia z radcami prawnymi etc i byłam mile zaskoczona zrozumieniem i empatią jaką MatkaPrawnik obdarzyła mnie i mój problem. Ponadto jasne i rzetelne wyjaśnienie przepisów oraz konkretne odpowiedzi na moje pytania sprawiły, że poczułam się bezpiecznie. Nie bez znaczenia jest również cena do jakości, która jest bardzo atrakcyjna co dla nas matek może mieć spore znaczenie.

Porada prawna w sprawie przywrócenia do pracy

★★★★★
5 5 1
Pani Katarzyna to ciepła i profesjonalna prawniczka. Dokładnie wie jakiej porady potrzebuje matka. Przewidziała ruch mojego pracodawcy i dzięki niej nadal mam pracę! dziękuję z całego serca