Konsultacje indywidualne

JEŚLI POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI PRAWNEJ – SŁUŻĘ CI POMOCĄ.

Brak miejsc na konsultacje w czerwcu. W lipcu pozostały pojedyncze terminy. W drugiej połowie lipca planuję urlop wypoczynkowy 🙂

Zapraszam serdecznie.

Lp. Rodzaj porady Opis cena
 1. Konsultacja prawna on-line Otrzymujesz pisemną opinię prawną albo konsultację mailową. Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy. 199 zł lub 299 zł
2. Konsultacja telefoniczna Jeśli wolisz porozmawiać – ta opcja jest dla Ciebie.
Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy.
199 zł lub 249 zł
3. Konsultacja domowa na terenie Warszawy Nie chcesz, nie możesz lub nie masz czasu opisywać swojego zapytania – przyjadę i przeanalizuję Twoje zapytanie i zaproponuję jego rozwiązanie. Spotkanie trwa tyle ile będziesz potrzebowała. 320 zł

Otrzymasz poradę szytą na miarę. Tylko „pod Ciebie” i tylko dla Ciebie. Zawsze otrzymasz ode mnie fakturę lub paragon. Napisanie pisma czy odwołania wyceniam oddzielnie i indywidulanie.

Jeśli już wiesz, która forma kontaktu najbardziej Ci odpowiada, napisz mi o tym w formularzu, który widzisz poniżej. Zapoznaj się proszę ze wskazówkami – ułatwią napisanie Ci zapytania.


1. Wypełnij formularz

Opisz swój problem, zadaj pytania na które chcesz uzyskać odpowiedź, napisz proszę, którą formę kontaktu wybrałaś.

2. Odpowiadam w ciągu 2 dni roboczych

Na Twoje zapytanie odpowiem najszybciej jak to jest możliwe. Wstępnie przeanalizuję Twoją sytuację i sprawdzę czy jest konieczność zadania dodatkowych pytań i przesłania dokumentów. Zaproponuję Ci termin, w którym otrzymasz ode mnie poradę bądź opinię. Otrzymasz również dane do przelewu i potwierdzenie ceny.

3. Indywidualny termin

W ustalonym czasie otrzymasz gotową poradę, odpowiadającą na wszystkie Twoje pytania. Jeśli wybrałaś konsultację telefoniczną/skype – ustalimy wspólnie dogodny termin. Jeśli wybrałaś poradę pisemną – otrzymasz ją w pliku pdf. Będzie ona czytelna i przejrzysta. Jeśli poradę czy opinię potrzebujesz na wczoraj – napisz mi o tym.

Zapytaj matki prawnik:


PRZECZYTAJ OPINIE MOICH KLIENTEK</h3

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Matka prawnik
Average rating:  
 62 reviews
by Kasia on Matka prawnik
Poronienie indukowane

Rok temu Pani Kasia bardzo nam pomogła w najgorszych chwilach naszego życia. W chwili kiedy straciliśmy nasz największy skarb.. zawsze bardzo szybko odpowiadała na pytania na które internet nie dawał odpowiedzi. Dziękujemy ❤️

by Sabina on Matka prawnik
powrót do pracy po macierzyńskim

Serdecznie polecam działalność Pani Katarzyny Łodygowskiej oraz stronę www.matkaprawnik.pl . Często podczas konsultacji psychologicznych z kobietami powracającymi na rynek pracy, polecam klientkom odwiedziny strony Pani Kasi, ze względu na wysoki poziom merytoryczny artykułów dotyczących powrotu do pracy oraz praw wynikających z faktu urodzenia dziecka. Wiem, że u Pani Kasi klientki otrzymują wartościowe treści i w aspekcie prawnym będą rzetelnie zaopiekowane, co znacznie wpływa na ich komfort psychiczny w tak stresującej sytuacji jaką jest powrót do pracy po macierzyńskim.

by Dorota on Matka prawnik
Praca

Zadałam pytanie w komentarzu, nie spodziewałam się odpowiedzi a tak miło mnie zaskoczyłaś... dostałam rzetelną odpowiedź! Dziękuję!

by Aleksandra on Matka prawnik
Poronienie

W trudnej dla mnie chwili jaką jest strata dziecka p. Kasia wyciągnęła do mnie pomocną dłoń. Tak po prostu zaoferowała pomoc. Dzięki niej mogłam skorzystać z przysługujących mi praw o czym nikt mnie nie poinformował. Do końca życia będę wdzięczna za okazane mi dobro i pomoc. Jeszcze raz po stokroć dziękuję za wszystko.

by Kamila on Matka prawnik
Powrót do pracy po macierzyńskim

Powrót do pracy po macierzyńskim', 5, 'Super porady Pani Kasi

by Olga on Matka prawnik
Urlop rodzicielski

Pani Kasia prowadzila warsztaty na targach dla Mam i dzieci. Dotyczyły praw mamy po powrocie do pracy z urlopu macierzyńskiego. Niedługo mialam wrocic do pracy, dlatego zaciekawiła mnie tematyka. Po miesiacu okazalo się, ze jestem w drugiej ciazy. Przypomnialy mi sie wtedy rady Pani Kasi i razem z mężem z nich skorzystaliśmy. Bardzo dziękuję.

by Paulina on Matka prawnik
Prawa kobiet

Pani Kasia to skarbnica wiedzy dla każdej kobiety i mamy aktywnej zawodowo. Swoją wiedzę na temat praw kobiet w ciąży i po porodzie przekazuje w bardzo przystępny sposób, a do tego jest niesamowicie ciepłą i sympatyczną osobą.

by Joanna on Matka prawnik
Opinia

Dzień dobry Chce napisać, że Pani strona jest niesamowicie przydatna i potrzebna ! Kiedy tylko mam dylemat odnoszę się do niej i czytam po czym wszystko staje się jasne! Dziękuje, za Pani prace. Niestety nadal spotkać można często osoby które nie szanują praw matek, mam okazje przekonywać się o tym często w mojej pracy jako policjantka.

by Agata on Matka prawnik
Ciaza

Wszystkie sprawy związane z ciążą, ciekawostki

by Marta on Matka prawnik
Poronienie

Matka prawnik to cudowna \"matka\" mam po stracie dziecka. Działa w tej sferze nieodpłatnie, ale nie zaniża to jakości usługi. Ma ogromną wiedzę na temat nieprzestrzegania praw kobiet po poronieniu, jest w temacie bardzo obeznana i profesjonalna - zważywszy na okoliczności w jakich udziela porady. Powiedziała to co szpital zataił: możesz swoje dziecko pochować nie zależnie od długości trwania ciąży, masz prawo do zasiłku pogrzebowego, masz prawo do urlopu macierzyńskiego . Gdyby nie ona, nie było by mnie stać na prawnika. Była jedyną osobą, gdzie nie dostałam w tej strasznej sytuacji na koniec rachunku do zapłaty.

Page 1 of 7:
«
 
 
1
2
3
 
»