Konsultacje indywidualne

JEŚLI POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI PRAWNEJ – SŁUŻĘ CI POMOCĄ.

Ze względu na sytuację z pandemią i na konieczność sprawowania opieki nad dziećmi w związku z zamknięciem placówek, mogą nastąpić opóźnienia w odpowiedzi na maile. Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość.

W SPRAWACH PILNYCH PROSZĘ ŚMIAŁO DZWONIĆ ALBO WYSŁAĆ SMS.

W swojej ofercie posiadam konsultacje mailowe, telefoniczne oraz domowe.

Dane do przelewu: Mater Iurista Katarzyna Łodygowska,
Nr konta: 03 1050 1054 1000 0091 2741 1214

Zapraszam serdecznie.

Lp. Rodzaj porady Opis cena
 1. Konsultacja prawna on-line Pisemna opinia prawna albo konsultacja mailowa.

Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy.

od 290 zł

 od 290 zł
 2. Konsultacja telefoniczna Godzinna konsultacja telefoniczna lub skype.

320 zł

 320 zł
 3. Konsultacja domowa na terenie Warszawy Nie chcesz, nie możesz lub nie masz czasu opisywać swojego zapytania – przyjadę i przeanalizuję Twoje zapytanie i zaproponuję jego rozwiązanie. Spotkanie trwa tyle ile będziesz potrzebowała.

450 zł

 450 zł

 

4. Spotkanie na terenie Warszawy Spotkanie na terenie Warszawy w pełnym reżimie sanitarnym.

350 zł

 350 zł

Otrzymasz poradę szytą na miarę. Tylko „pod Ciebie” i tylko dla Ciebie. Sporządzenie pisma czy odwołania wyceniam oddzielnie i indywidualnie. Wyżej podane ceny dotyczą godziny zegarowej konsultacji.

Jeśli już wiesz, która forma kontaktu najbardziej Ci odpowiada, napisz mi o tym w mailu: konsultacje@matkaprawnik.pl lub w formularzu, który widzisz poniżej. Zapoznaj się proszę ze wskazówkami – ułatwią napisanie Ci zapytania.

Administratorem danych osobowych jest Mater Iurista Katarzyna Łodygowska z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.

 


1. Wypełnij formularz

Opisz swój problem, zadaj pytania na które chcesz uzyskać odpowiedź, napisz proszę, którą formę kontaktu wybrałaś.

2. Odpowiadam w ciągu 2 dni roboczych

Na Twoje zapytanie odpowiem najszybciej jak to jest możliwe. Wstępnie przeanalizuję Twoją sytuację i sprawdzę czy jest konieczność zadania dodatkowych pytań i przesłania dokumentów. Zaproponuję Ci termin, w którym otrzymasz ode mnie poradę bądź opinię. Otrzymasz również dane do przelewu i potwierdzenie ceny.

3. Indywidualny termin

W ustalonym czasie otrzymasz gotową poradę, odpowiadającą na wszystkie Twoje pytania. Jeśli wybrałaś konsultację telefoniczną/skype – ustalimy wspólnie dogodny termin. Jeśli wybrałaś poradę pisemną – otrzymasz ją w pliku pdf. Będzie ona czytelna i przejrzysta. Jeśli poradę czy opinię potrzebujesz na wczoraj – napisz mi o tym.

Zapytaj matki prawnik:


PRZECZYTAJ OPINIE MOICH KLIENTEK

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

matkaprawnik
Average rating:  
 68 reviews
by Aga on matkaprawnik

Polecam wszystkim skorzystanie z fachowych usług Pani Kasi. Ogrom wiedzy i życzliwości. Warto wiedzieć jakie ma się prawa, żeby nie być na pozycji straconej i często wykorzystywanej. Zgłosiłam się do Pani Kasi za późno, gdy po urlopie macierzyńskim podpisałam niekorzystne dla mnie zmiany do umowy. Jednak przekazana wiedza przekonała mnie o jedynym słusznym kierunku... złożenia wypowiedzenia i odważenia się do postawienia kroku naprzód. Piszę tę opinię pół roku po konsultacji, ale krok który postawiłam naprzód spowodował dużo zawirowań w życiu, oczywiście wiele pozytywnych zmian. Cały czas pamiętałam o Pani 🙂 i musiałam w końcu zebrać się do napisania kilka słów uznania. Dziękuję bardzo za tą godzinną rozmowę, która wtedy mnie zbudowała.

by Marcelina on matkaprawnik
Ciąża na wychowawczym

Serdecznie polecam panią Katarzynę - bardzo szybki, sprawny i dobry kontakt. Uzyskałam wyczerpujące i uspokajające mnie odpowiedzi na moje pytania. Wszystko wytłumaczone krok po kroku. Polecam!
Dziękuję! 🙂

by Magda on matkaprawnik
.

Z całego serca polecam Matke Prawnik. Napisze krótko : profesjonalizm pełną gębą! Po konsultacji telefonicznej rozjaśniło mi się w głowie i znam wszystkie swoje prawa jako Matka powracająca na rynek pracy:) w szczegóły nie bedę wchodzić ale to nie taki łatwy powrót dlatego o porade zwróciłam się wlasnie do Pani Kasi:) i się nie zawiodłam. Najlepiej wydane pieniądze od dłuższego czasu. Dodatkowo co również jest ważne z mojego punktu widzenia to język, którym posługuje się Pani Kasia. Jest na tyle zrozumiały bez tych wszystkich prawniczych żargonów i do tego pełeń życzliwosci, że wydawało mi się, że rozmawiam z dobra znajomą a nie z ,,smutnym i sztywnym prawnikiem''.

by R.S. on matkaprawnik
Zwolnienie chorobowe w ciąży

Serdecznie polecam usługi Pani Katarzyny Łodygowskiej. Jest to osoba kompetentna oraz rzetelna. Skorzystaliśmy z usługi konsultacji telefonicznej, która przeprowadzona została na najwyższym poziomie.

by Joanna on matkaprawnik
Powrót do pracy na urlopie rodzicielskim

Profesjonalne i życzliwe podejście do wyjaśnienia istotnych dla mnie kwestii prawnych. Matkaprawnik to osoba o dużym zasobie wiedzy potrafiąca doskonale zestawić ją z rzeczywistymi sytuacjami. Polecam każdemu, kto ma pewne wątpliwości natury prawnej, każdemu,kto chce się upewnić co do założonych rozwiązań prawnych, a przede wszystkim każdej mamie i tacie, aby po prostu wiedzieć co mogą i muszą w połączeniu nowej roli życiowej z zawodową.

by Justyna on matkaprawnik
Powrót po urlopie wychowawczym

Serdecznie polecam Matkę Prawnik - bardzo dobry kontakt z Panią Kasią, uzyskałam rzetelne i wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania. Wytłumaczyła wszystko krok po kroku. Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam :).

by Kasia on matkaprawnik
Poronienie indukowane

Rok temu Pani Kasia bardzo nam pomogła w najgorszych chwilach naszego życia. W chwili kiedy straciliśmy nasz największy skarb.. zawsze bardzo szybko odpowiadała na pytania na które internet nie dawał odpowiedzi. Dziękujemy ❤️

by Sabina on matkaprawnik
powrót do pracy po macierzyńskim

Serdecznie polecam działalność Pani Katarzyny Łodygowskiej oraz stronę www.matkaprawnik.pl . Często podczas konsultacji psychologicznych z kobietami powracającymi na rynek pracy, polecam klientkom odwiedziny strony Pani Kasi, ze względu na wysoki poziom merytoryczny artykułów dotyczących powrotu do pracy oraz praw wynikających z faktu urodzenia dziecka. Wiem, że u Pani Kasi klientki otrzymują wartościowe treści i w aspekcie prawnym będą rzetelnie zaopiekowane, co znacznie wpływa na ich komfort psychiczny w tak stresującej sytuacji jaką jest powrót do pracy po macierzyńskim.

by Dorota on matkaprawnik
Praca

Zadałam pytanie w komentarzu, nie spodziewałam się odpowiedzi a tak miło mnie zaskoczyłaś... dostałam rzetelną odpowiedź! Dziękuję!

by Aleksandra on matkaprawnik
Poronienie

W trudnej dla mnie chwili jaką jest strata dziecka p. Kasia wyciągnęła do mnie pomocną dłoń. Tak po prostu zaoferowała pomoc. Dzięki niej mogłam skorzystać z przysługujących mi praw o czym nikt mnie nie poinformował. Do końca życia będę wdzięczna za okazane mi dobro i pomoc. Jeszcze raz po stokroć dziękuję za wszystko.

Page 1 of 7:
«
 
 
1
2
3
 
»