Konsultacje indywidualne z prawnikiem

JEŚLI POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI PRAWNEJ W WARSZAWIE LUB ONLINE – SŁUŻĘ CI POMOCĄ.

Zapytania proszę kierować na adres: konsultacje@matkaprawnik.pl, skorzystać z formularza poniżej lub z rezerwacji terminu TUTAJ.

DO 26 listopada 2023r. mogą nastąpić opóźnienia w odpowiedzi na Państwa maile i zapytania. 

W SPRAWACH PILNYCH PROSZĘ ŚMIAŁO DZWONIĆ ALBO WYSŁAĆ SMS: 880 906 249

W swojej ofercie posiadam konsultacje online, telefoniczne, telekonferencje oraz domowe na terenie Warszawy.

Dane do przelewu: Kancelaria Prawna Katarzyna Łodygowska
Nr konta: 03 1050 1054 1000 0091 2741 1214

Zapraszam serdecznie. 

 

FORMY PORAD PRAWNYCH I CENNIK

Lp. Rodzaj porady Opis Cena
1. Konsultacja prawna on-line Pisemna opinia prawna albo konsultacja mailowa. Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy. od 250 zł
2. Konsultacja prawna telefoniczna Godzinna telekonferencja lub konsultacja przez telefon. 350 zł
3. Konsultacja domowa na terenie Warszawy Nie chcesz, nie możesz lub nie masz czasu opisywać swojego zapytania? Przyjadę, przeanalizuję Twoje zapytanie i zaproponuję jego rozwiązanie. Spotkanie trwa tyle, ile będziesz potrzebowała. 500 zł

 

4. Spotkanie na terenie Warszawy Spotkanie na terenie Warszawy w miejscu wybranym przez Ciebie, np. kawiarni lub u mnie w biurze. Spotkanie trwa do dwóch godzin. 460 zł

Podczas każdego typu konsultacji otrzymasz poradę prawną szytą na miarę. Tylko „pod Ciebie” i tylko dla Ciebie. Sporządzenie pisma czy odwołania wyceniam oddzielnie i indywidualnie. Wyżej podane ceny dotyczą godziny zegarowej konsultacji.

 

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA KONSULTACJĘ PRAWNĄ?

Jeśli już wiesz, która forma kontaktu najbardziej Ci odpowiada, napisz mi o tym w mailu: konsultacje@matkaprawnik.pl lub w formularzu, który widzisz poniżej. Zapoznaj się proszę ze wskazówkami – ułatwią Ci napisanie zapytania.

Możesz skorzystać także z wygodnej formy rezerwacji porady prawnej TUTAJ. Dzięki temu systemowi rezerwacji od razu wybierzesz dogodny termin i bezpośrednio dokonasz płatności. 

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawna Katarzyna Łodygowska z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania pytania. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo poprawiania danych.


1. Wypełnij formularz

Opisz swój problem, zadaj pytania, na które chcesz uzyskać odpowiedź. Napisz proszę, którą formę kontaktu wybrałaś – online, przez telefon czy w Warszawie.

2. Odpowiadam w ciągu 2 dni roboczych

Na Twoje zapytanie odpowiem najszybciej, jak to jest możliwe. Wstępnie przeanalizuję Twoją sytuację i sprawdzę, czy jest konieczność zadania dodatkowych pytań i przesłania dokumentów. Zaproponuję Ci termin, w którym otrzymasz ode mnie poradę bądź opinię. Otrzymasz również dane do przelewu i potwierdzenie ceny.

3. Indywidualny termin

W ustalonym czasie otrzymasz gotową poradę, odpowiadającą na wszystkie Twoje pytania. Jeśli wybrałaś konsultację telefoniczną/Skype – ustalimy wspólnie dogodny termin. Jeśli wybrałaś poradę pisemną – otrzymasz ją w pliku PDF. Będzie ona czytelna i przejrzysta. Jeśli poradę czy opinię potrzebujesz na wczoraj – napisz mi o tym.

 


  Zapytaj matki prawnik:  KIM JESTEM I JAKIMI PORADAMI PRAWNYMI ZAJMUJĘ SIĘ NAJCZĘŚCIEJ?

  Nazywam się Katarzyna Łodygowska. Jestem prawniczką specjalizującą się w prawie pracy. Udzielam porad prawnych kobietom w ciąży oraz matkom powracającym na rynek pracy po okresie urlopów związanych z macierzyństwem. Więcej informacji o mnie znajdziesz tutaj

  Najczęściej zwracają się do mnie kobiety – te, które spodziewają się dziecka lub wracają do pracy po dłuższej przerwie. Pomagam także w kwestiach prawnych po stracie. To dla mnie ważne, by każda z nas znała swoje prawa, zarówno te związane z aktywnością zawodową, jak i opieką w szpitalu. Zajmuję się również sporządzaniem pism i odwołaniami. 

  Obszary, w których mogę Ci pomóc: 

  • prawo pracy
  • prawne aspekty opieki okołoporodowej 
  • macierzyństwo, w tym sprawy związane z urlopem macierzyńskim, rodzicielskim, wychowawczym czy różnego rodzaju zasiłkami 

  Porady prawne dla kobiet w ciąży i mam, a także prawo pracy to te obszary, w których specjalizuję się od lat. 

  Przykłady kwestii, które rozwiązuję z klientkami: 

  • jak i kiedy najkorzystniej przejść na urlop wychowawczy
  • zmiana typu umowy w pracy i związane z tym składki 
  • druga ciąża w trakcie urlopu macierzyńskiego lub wychowawczego 
  • wyliczanie L4 i urlopów, a także wysokości zasiłków
  • powrót do pracy a kwestie prawne, w tym wysokość wynagrodzenia
  • ciąża przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej
  • jak i kiedy poinformować pracodawcę o ciąży

   

  POMOC PRAWNA PRO BONO

  W sytuacji straty dziecka tj. poronienia oraz martwego urodzenia oferuję pomoc prawną pro bono. W tej sprawie można do mnie dzwonić o każdej porze. Pomagam uzyskać dokumentację medyczną i kartę martwego urodzenia w sytuacji braku znajomości płci dziecka oraz wyjaśniam niezbędne procedury. 

   

  DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI Z PRAWNIKIEM?

  Wiele informacji możesz znaleźć na moim blogu, jednak każdy przypadek jest inny. Jeśli czujesz, że potrzebujesz indywidualnego spojrzenia na Twoją sprawę, zgłoś się do mnie po poradę prawną przez telefon, online lub stacjonarnie — w Warszawie. Dzięki temu zaoszczędzisz czas poświęcony na samodzielne poszukiwania rozwiązań w Internecie. Ponadto upewnisz się, że masz aktualne informacje. W jasny i konkretny sposób przekażę Ci możliwe w Twojej sytuacji rozwiązania, podsunę nowe pomysły

  Zawsze staram się ułatwić moim klientkom trudny czas, jakim może być powrót do pracy po dłuższej przerwie czy podejmowanie ważnych decyzji zawodowych. Zapoznaj się z opiniami poniżej, by dowiedzieć się, w czym pomogłam innym kobietom. 

   

  PRZECZYTAJ OPINIE MOICH KLIENTEK

  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  matkaprawnik
  Average rating:  
   70 reviews
   by Anna

  Serdecznie polecam konsultacje Pani Katarzyny Łodygowskiej. Swoją wiedzę i dostępne rozwiązania danej sprawy przekazuje w sposób jasny i prosty do zrozumienia, punkt po punkcie. Do tego z życzliwością i humorem, zachowując pełen profesjonalizm. Żałuję, że nie skontaktowałam się z Matką Prawnik wcześniej. Zaoszczędziłoby mi to straconego czasu na szukaniu rozwiązania mojego problemu w intrenecie i stresu oczywiście. Z kolejnymi pytaniami wrócę do niej na pewno. Dziękuję pięknie!

   by Dominika

  Choć z konsultacji z Panią Kasią skorzystałam prawie rok temu, to wciąż wiele mi ona daje - są to jedne z najlepiej wydatkowanych pieniędzy w ciąży. Zgłosiłam się z szeregiem pytań będąc w 2 trymestrze ciąży i jednocześnie w trakcie awansu. Przede wszystkim Pani Kasia uświadomiła mi, że warto zawalczyć o swoją pozycję i odpowiednie wynagrodzenie na urlopie macierzyńskim, ale jednocześnie zadbać o siebie, bo to się po prostu mi należy. Również pomogła mi w ustaleniu jak i kiedy poinformować pracodawcę o ciąży. Dzięki szczerej, merytorycznej i wspierającej rozmowie tak zaplanowałam swój urlop macierzyński i powolne przekazanie sprawy w pracy, że dziś nie tylko cieszę się czasem z córką, ale również stabilnością finansową w trakcie przerwy w pracy i co mnie cieszy, również przyznaniem awansu gdy już byłam na zwolnieniu lekarskim tuż przed porodem. Polecam gorąco i dziękuję!

   by Aga

  Polecam wszystkim skorzystanie z fachowych usług Pani Kasi. Ogrom wiedzy i życzliwości. Warto wiedzieć jakie ma się prawa, żeby nie być na pozycji straconej i często wykorzystywanej. Zgłosiłam się do Pani Kasi za późno, gdy po urlopie macierzyńskim podpisałam niekorzystne dla mnie zmiany do umowy. Jednak przekazana wiedza przekonała mnie o jedynym słusznym kierunku... złożenia wypowiedzenia i odważenia się do postawienia kroku naprzód. Piszę tę opinię pół roku po konsultacji, ale krok który postawiłam naprzód spowodował dużo zawirowań w życiu, oczywiście wiele pozytywnych zmian. Cały czas pamiętałam o Pani 🙂 i musiałam w końcu zebrać się do napisania kilka słów uznania. Dziękuję bardzo za tą godzinną rozmowę, która wtedy mnie zbudowała.

   by Marcelina
  Ciąża na wychowawczym

  Serdecznie polecam panią Katarzynę - bardzo szybki, sprawny i dobry kontakt. Uzyskałam wyczerpujące i uspokajające mnie odpowiedzi na moje pytania. Wszystko wytłumaczone krok po kroku. Polecam!
  Dziękuję! 🙂

   by Magda
  .

  Z całego serca polecam Matke Prawnik. Napisze krótko : profesjonalizm pełną gębą! Po konsultacji telefonicznej rozjaśniło mi się w głowie i znam wszystkie swoje prawa jako Matka powracająca na rynek pracy:) w szczegóły nie bedę wchodzić ale to nie taki łatwy powrót dlatego o porade zwróciłam się wlasnie do Pani Kasi:) i się nie zawiodłam. Najlepiej wydane pieniądze od dłuższego czasu. Dodatkowo co również jest ważne z mojego punktu widzenia to język, którym posługuje się Pani Kasia. Jest na tyle zrozumiały bez tych wszystkich prawniczych żargonów i do tego pełeń życzliwosci, że wydawało mi się, że rozmawiam z dobra znajomą a nie z ,,smutnym i sztywnym prawnikiem''.

   by R.S.
  Zwolnienie chorobowe w ciąży

  Serdecznie polecam usługi Pani Katarzyny Łodygowskiej. Jest to osoba kompetentna oraz rzetelna. Skorzystaliśmy z usługi konsultacji telefonicznej, która przeprowadzona została na najwyższym poziomie.

   by Joanna
  Powrót do pracy na urlopie rodzicielskim

  Profesjonalne i życzliwe podejście do wyjaśnienia istotnych dla mnie kwestii prawnych. Matkaprawnik to osoba o dużym zasobie wiedzy potrafiąca doskonale zestawić ją z rzeczywistymi sytuacjami. Polecam każdemu, kto ma pewne wątpliwości natury prawnej, każdemu,kto chce się upewnić co do założonych rozwiązań prawnych, a przede wszystkim każdej mamie i tacie, aby po prostu wiedzieć co mogą i muszą w połączeniu nowej roli życiowej z zawodową.

   by Justyna
  Powrót po urlopie wychowawczym

  Serdecznie polecam Matkę Prawnik - bardzo dobry kontakt z Panią Kasią, uzyskałam rzetelne i wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania. Wytłumaczyła wszystko krok po kroku. Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam :).

   by Kasia
  Poronienie indukowane

  Rok temu Pani Kasia bardzo nam pomogła w najgorszych chwilach naszego życia. W chwili kiedy straciliśmy nasz największy skarb.. zawsze bardzo szybko odpowiadała na pytania na które internet nie dawał odpowiedzi. Dziękujemy ❤️

   by Sabina
  powrót do pracy po macierzyńskim

  Serdecznie polecam działalność Pani Katarzyny Łodygowskiej oraz stronę www.matkaprawnik.pl . Często podczas konsultacji psychologicznych z kobietami powracającymi na rynek pracy, polecam klientkom odwiedziny strony Pani Kasi, ze względu na wysoki poziom merytoryczny artykułów dotyczących powrotu do pracy oraz praw wynikających z faktu urodzenia dziecka. Wiem, że u Pani Kasi klientki otrzymują wartościowe treści i w aspekcie prawnym będą rzetelnie zaopiekowane, co znacznie wpływa na ich komfort psychiczny w tak stresującej sytuacji jaką jest powrót do pracy po macierzyńskim.

  Page 1 of 7:
  «
   
   
  1
  2
  3
   
  »
   
  0
   0
   Koszyk
   Twój koszyk jest pustyWróc do sklepu