Konsultacje indywidualne

JEŚLI POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI PRAWNEJ – SŁUŻĘ CI POMOCĄ.

Brak miejsc na konsultacje w kwietniu i maju.

Zapraszam serdecznie od czerwca 2019r.

Lp. Rodzaj porady Opis cena
 1. Konsultacja prawna   on-line Otrzymujesz pisemną opinię prawną. Istnieje możliwość konsultacji mailowej. Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy. 199 zł lub 299 zł
2. Konsultacja telefoniczna Jeśli wolisz porozmawiać – ta opcja jest dla Ciebie.
Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy.
99 zł, 199 zł lub 249 zł
3. Konsultacja domowa na terenie Warszawy Nie chcesz, nie możesz lub nie masz czasu opisywać swojego zapytania – przyjadę i przeanalizuję Twoje zapytanie i zaproponuję jego rozwiązanie. Spotkanie trwa tyle ile będziesz potrzebowała. 320 zł

Otrzymasz poradę szytą na miarę. Tylko „pod Ciebie” i tylko dla Ciebie. Zawsze otrzymasz ode mnie fakturę lub paragon. Napisanie pisma czy odwołania wyceniam oddzielnie i indywidulanie.

Jeśli już wiesz, która forma kontaktu najbardziej Ci odpowiada, napisz mi o tym w formularzu, który widzisz poniżej. Zapoznaj się proszę ze wskazówkami – ułatwią napisanie Ci zapytania.


1. Wypełnij formularz

Opisz swój problem, zadaj pytania na które chcesz uzyskać odpowiedź, napisz proszę, którą formę kontaktu wybrałaś.

2. Odpowiadam w ciągu 2 dni roboczych

Na Twoje zapytanie odpowiem najszybciej jak to jest możliwe. Wstępnie przeanalizuję Twoją sytuację i sprawdzę czy jest konieczność zadania dodatkowych pytań i przesłania dokumentów. Zaproponuję Ci termin, w którym otrzymasz ode mnie poradę bądź opinię. Otrzymasz również dane do przelewu i potwierdzenie ceny.

3. Indywidualny termin

W ustalonym czasie otrzymasz gotową poradę, odpowiadającą na wszystkie Twoje pytania. Jeśli wybrałaś konsultację telefoniczną/skype – ustalimy wspólnie dogodny termin. Jeśli wybrałaś poradę pisemną – otrzymasz ją w pliku pdf. Będzie ona czytelna i przejrzysta. Jeśli poradę czy opinię potrzebujesz na wczoraj – napisz mi o tym.

Zapytaj matki prawnik:


PRZECZYTAJ OPINIE MOICH KLIENTEK

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Matka prawnik
Average rating:  
 43 reviews
by Katarzyna on Matka prawnik
Powrót do pracy po macierzyńskim

Porada rozjasnila moje watpliwosci na temat powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim podczas którego wygasła umowa na czas okreslony. Polecam

by Justyna on Matka prawnik
Macierzyński, rodzicielski

Kobieta anioł. Świetnie wytłumaczy, doradzi. Polecam z całego serca!

by M on Matka prawnik
Ciąża na urlopie wychowawczym

Wsparcie Pani Katarzyny było dla mnie nieocenione. Szybka, ale profesjonalna porada pozwoliła mi rozwiązać wszystkie formalne kwestie we właściwy sposób. Polecam!

by Julia on Matka prawnik
Zasiłek macierzyński

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Matki Prawnik. Pani Katarzyna podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie, dokładnie je analizuje a następnie tłumaczy w bardzo przystępny sposób! Choć mam nadzieję, że z usług Pani Katarzyny nie będę musiała więcej korzystać 😉 , polecam ją wszystkim, którzy mają do rozwiązania jakąś prawną zagadkę!

by Magdalena on Matka prawnik
Urlop wychowawczy i powrót na L4

Polecam zgłosić się do pani Katarzyny jeśli są jakieś niejasności prawne. Kompetencja na pierwszym.miejscu, problem przedstawiony w sposób zrozumiały dla laika. Przede wszystkim jest to osoba pełna empatii do do osoby po drugiej stronie telefonu. Gorąco polecam!!

by Agnieszka on Matka prawnik
Zasiłek chorobowy w ciazy

Opinia przesłana przez Matkę Prawnik odpowiadała na wszystkie moje wątpliwości związane z wyliczaniem wysokości zasiłku chorobowego. Uzyskałam wyczerpującą odpowiedź w szybkim czasie. Zdecydowanie polecam usługi Pani Katarzyny.

by Beata on Matka prawnik
urlop wychowawczy

Pani Katarzyna jest świetnym prawnikiem i ma ogromną wiedzę. Bardzo polecam !

by Dorota on Matka prawnik
Powrót do pracy

Pani Katarzyna udzieliła mi dokładnej i rzeczowej porady prawnej dotyczącej powrotu do pracy. Dodatkowo otrzymałam niezbędne dokumenty w celu przedstawienia ich pracodawcy. Serdecznie polecam!

by Justyna on Matka prawnik
powrót do pracy po dwóch ciążach

Powrót do pracy po ponad 3 letniej nieobecności był i jest dla mnie dużym stresem... Myślałam, że wiem, co mnie czeka i przede wszystkim, jak (mniej więcej) wygląda moja sytuacja od strony prawnej.. Dopiero spotkanie z Kasią uświadomiło mi wiele kwestii, w tym moje prawa, obowiązki pracodawcy oraz rozwiązania, jakie mogę przyjąć... Kasia to ciepła, oddana sprawie i przede wszystkim doświadczona pani mama prawnik :). W prosty i przystępny sposób potrafi wytłumaczyć zawiłości prawne i przygotować wracającą na rynek pracy mamę 🙂 Ja właśnie z takim poczuciem wyszłam ze spotkania. W końcu, nikt inny jak mama tak dobrze nie zrozumie drugiej mamy. Polecam wszystkim kobietom szukającym wsparcia, ale też miłej i ciepłej rozmowy, która podniesie na duchu i doda skrzydeł 🙂

by Katarzyna on Matka prawnik
503199904

Jestem bardzo zadowolona zarówno z profesjonalnej porady jak i kontaktu po zrealizowanej usłudze. Bardzo polecam usługi Pani Kasi!

Page 1 of 5:
«
 
 
1
2
3
4
5
 
»