Opinie Klientek

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

matkaprawnik
Average rating:  
 31 reviews
by Kasia on matkaprawnik

Bardzo dziękuję za pomoc oraz za zaangażowanie w rozwiązanie problemu. Polecam z całego serca!

by Angelika on matkaprawnik

Bardzo dobry kontakt i wiele wiedzy merytorycznej. Polecam każdej kobiecie, mamie, która boryka się z problemu powrotu do pracy. Pani Kasia rzeczowo i ze spokojem tłumaczy „na czym się stoi” i jakie się ma opcje. Odpowiada na pytania, nie zbywa klienta. Cieszę się, że udało mi się skonsultować. Polecam 🙂

by Marlena on matkaprawnik

Pani Kasia jest przemiłą i ciepłą osobą z ogromną wiedzą. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na skorzystanie z usług Pani Kasi, ponieważ dzięki temu zaoszczędziła sobie sporo stresu. Serdecznie polecam 🙂

by Anna on matkaprawnik

Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na Panią Kasię. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza ale i empatia i pełne zrozumienie. Pani Kasia pokazuje wszystkie możliwe rozwiązania, dzięki czemu od razu wiadomo, która ścieżka jest najbardziej korzystna. Świetny kontakt. Po informacji, że sprawa jest pilna Pani Kasia kontaktuje się od razu. Bardzo polecam!!!

by Agata on matkaprawnik

Z całego serca polecam, niezwykle empatyczna osoba. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Dostała wsparcie, które było mi potrzebne. Dziękuję

by Agnieszka on matkaprawnik
Polecam Kasię

Rzucił Cię kiedyś chłopak? Z powrotem do pracy po urlopie macierzyńskim jest trochę jak po wakacjach. Zastanawiasz się, czy wszystko jest ok, ile czasu zajmie powrót do normalności. W przypadku pracy jedynie wrażenia są podobne, bo mamy swoje prawa, która Kasia świetnie zna. Chociaż powrót nie dla każdego będzie możliwy, to konsultacje z Kasia pokazują wszystkie drogi, które możemy wybrać. Szczerze polecam!

by Anna on matkaprawnik

To już moja kolejna konsultacja u Matki Prawnik. Po pierwszej konsultacji wiem, że każdą istotną decyzję związaną z urlopem macierzyńskim i wychowawczym, będę konsultować z Panią Katarzyną. Dzięki tym konsultacjom zaoszczędziłam już przynajmniej kilkanaście tysięcy złotych -> Dostałam konkretne prawne argumenty, dzięki którym firma wypłaciła mi pełną premię roczną za czas urlopu macierzyńskiego. W międzyczasie wróciłam do pracy, a teraz dostałam super wskazówki dotyczące urlopu wychowawczego, który planuję rozpocząć. Dzięki tym konsultacjom, dokładnie wiem co robić, ile i co mogę wymagać od pracodawcy.

by Joanna on matkaprawnik

Pełen profesjonalizm, konkretna i fachowa pomoc. Pani Kasia pokazała mi wiele możliwości i w bardzo jasny sposób wyjaśniła jakie mam prawa. Od razu otrzymałam wszystkie wnioski mailem. Dzięki niej wiem już jakie mam możliwości. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam!!

by Agnieszka on matkaprawnik

Bardzo miły kontakt i ogrom wiedzy merytorycznej 🙂 Polecam każdemu w przypadku pojawienia się wątpliwości.
Potwierdzam także poniższy wpis związany z empatią - podczas rozmowy czułam, że Pani Kasia stara się postawić w moim miejscu i całą sytuację dobrze zrozumieć.

by Joanna on matkaprawnik

Porada Pani Kasi, jak sama mówi - szyta na miarę. Rozmowa przyjemna, miła a zarazem konkretna. Zanim się zorientowalam minęła godzina rozmowy. Wyrazy uznania za ogrom wiedzy i cierpliwości, dużo cierpliwości 🙂 z całego serca polecam poradę - warta swojej ceny!

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»