Opinie Klientek

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

matkaprawnik
Average rating:  
 21 reviews
by Patrycja on matkaprawnik

Pani Kasia bardzo mi pomogła, polecam ją z całego serca. Rozmowa była bardzo profesjonalna, a zarazem Pani Kasia przedstawiła mi wszystko zrozumiałym językiem. Bardzo szybki, miły i łatwy kontakt.

by Iza on matkaprawnik

Porada prawna z Panią Katarzyną - miła i profesjonalna 🙂 Serdecznie polecam:)

by Kasia on matkaprawnik

Z całego serca polecam konsultację z panią Kasią, podczas rozmowy otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Pani Kasia jest rzeczowa i konkretna, podczas konsultacji przeanalizowałyśmy całą sprawę, a nawet kilka dodatkowych kwestii, o których wcześniej razem z mężem nie mieliśmy pojęcia. Ogromna wiedza oraz empatia w stosunku do klienta.

by Karolina on matkaprawnik

Bardzo mila Pani i bardzo pomocna polecam.

by Natalia on matkaprawnik

Szybki i łatwy kontakt. Fachowa pomoc. Jak matka matce ❤️

by Ania Sk on matkaprawnik

Pani Katarzyna, bardzo mi pomogła. Jestem osoba, która rozkręca własny interes. Omówiłyśmy każdą możliwa opcje, która może sie wydarzyć, dzieki czemu mogłam przygotować sie na to co może nadejść. Rady Pani Katarzyny były bardzo wartościowe i uchroniły mnie przed pochopną reakcją (która później okazałaby się tą niewłaściwą). Jak dla mnie, tej osobie można ufać w ciemno.
POLECAM!

by Jolanta on matkaprawnik

Od dłuższego czasu obserwuje Panią Kasię na instagramie. I kiedy znalazłam się w sytuacji gdzie taka pomoc była konieczna od razu wiedziałam u kogo szukać pomocy. I dobrze trafiłam! Temat został szczegółowo omówiony i ustalony plan działania. Polecam bardzo!

by Michał on matkaprawnik
Do tych co się wahają

Jestem niezwykle zadowolony ze współpracy z Panią Katarzyną. Mam poczucie, że otrzymałem znacznie więcej niż się początkowo spodziewałem (Pani Katarzyna towarzyszyła w moich zmaganiach z pracodawcą służąc dobrą radą, wskazówką, pomocą). Z perspektywy ponad roku śmiało mogę stwierdzić, że trafiłem na prawdziwy skarb pod postacią bardzo rzeczowej, życzliwej i słuchającej profesjonalistki, którą chciałbym wszystkim polecić, zwłaszcza tym, którzy mają przekonanie, że ich sprawa jest zawiła, trudna, czy pozornie bez szans na pomyślne rozwiązanie. Też tak o swojej myślałem, póki nie skonsulotowałem się z Matką Prawnik. Pani Kasiu, mimo że dziękuje nie odda tego co otrzymałem, powiem raz jeszcze: dziękuję po stokroć

by Klaudyna on matkaprawnik
Polecam

Bardzo polecam konsultację u Pani Katarzyny.
Konkretna,miła,cierpliwa-miło było poznać telefonicznie osobę podziwianą na instagramie 🙂

by M. on matkaprawnik

Koleżanka wysłała mi dM ,,słuchaj wejdź na blog matkaprawnik musisz wiedzieć jakie masz prawa po stracie ciąży” pomyślałam przecież studiuję prawo i znam swoje prawa. Myliłam się - w tamtym momencie wiedziałam jednak niewiele. Przeczytałam blog od deski do deski i pomyślałam szkoda, że nie znałam tej kobiety wcześniej. Dziś jestem po wszystkich jej webinarach, a ostatnio nawet po konsultacji prawnej. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Mecenas, jej siły spokoju, od razu widać, że to praktyk, a nie teoretyk prawa. Konsultacja na bardzo wysokim poziomie. Dziś prawnik to konieczność a dobry i ludzki prawnik to skarb. MatkaPrawnik dziękuję Ci za to, że jesteś takim skarbem!

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»