Opinie Klientek

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

matkaprawnik
Average rating:  
 33 reviews
 by Marta
porada indywidualna

Pani Kasia w bardzo rzeczowy i merytoryczny sposób odpowiedziała na moje liczne pytania i doradziła jak postąpić. Poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam i znała odpowiedź na każde pytanie. Serdecznie polecam!

 by Jolanta
Powrót do pracy

Bardzo polecam konsultacje z Panią Mecenas Katarzyną Łodygowską.
Pani Kasiu, jest Pani Aniołem, o czym przekonałam się po raz kolejny. Uwielbiam w Pani to, że traktuje Pani klienta jak człowieka. Informacje przekazywane są w sposób jasny i zrozumiały dla matki, która po urodzeniu dziecka często wolniej przetwarza informacje 😉 Każda sprawa analizowana jest indywidualnie a rozwiązanie dopasowane do sytuacji zawodowej i życiowej, w której obecnie znajduje się Pani klient/-ka.
Z takimi ludźmi jak Pani rozmawia się z wielką radością i przyjemnością.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.

 by Kasia

Bardzo dziękuję za pomoc oraz za zaangażowanie w rozwiązanie problemu. Polecam z całego serca!

 by Angelika

Bardzo dobry kontakt i wiele wiedzy merytorycznej. Polecam każdej kobiecie, mamie, która boryka się z problemu powrotu do pracy. Pani Kasia rzeczowo i ze spokojem tłumaczy „na czym się stoi” i jakie się ma opcje. Odpowiada na pytania, nie zbywa klienta. Cieszę się, że udało mi się skonsultować. Polecam 🙂

 by Marlena

Pani Kasia jest przemiłą i ciepłą osobą z ogromną wiedzą. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na skorzystanie z usług Pani Kasi, ponieważ dzięki temu zaoszczędziła sobie sporo stresu. Serdecznie polecam 🙂

 by Anna

Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na Panią Kasię. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza ale i empatia i pełne zrozumienie. Pani Kasia pokazuje wszystkie możliwe rozwiązania, dzięki czemu od razu wiadomo, która ścieżka jest najbardziej korzystna. Świetny kontakt. Po informacji, że sprawa jest pilna Pani Kasia kontaktuje się od razu. Bardzo polecam!!!

 by Agata

Z całego serca polecam, niezwykle empatyczna osoba. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Dostała wsparcie, które było mi potrzebne. Dziękuję

 by Agnieszka
Polecam Kasię

Rzucił Cię kiedyś chłopak? Z powrotem do pracy po urlopie macierzyńskim jest trochę jak po wakacjach. Zastanawiasz się, czy wszystko jest ok, ile czasu zajmie powrót do normalności. W przypadku pracy jedynie wrażenia są podobne, bo mamy swoje prawa, która Kasia świetnie zna. Chociaż powrót nie dla każdego będzie możliwy, to konsultacje z Kasia pokazują wszystkie drogi, które możemy wybrać. Szczerze polecam!

 by Anna

To już moja kolejna konsultacja u Matki Prawnik. Po pierwszej konsultacji wiem, że każdą istotną decyzję związaną z urlopem macierzyńskim i wychowawczym, będę konsultować z Panią Katarzyną. Dzięki tym konsultacjom zaoszczędziłam już przynajmniej kilkanaście tysięcy złotych -> Dostałam konkretne prawne argumenty, dzięki którym firma wypłaciła mi pełną premię roczną za czas urlopu macierzyńskiego. W międzyczasie wróciłam do pracy, a teraz dostałam super wskazówki dotyczące urlopu wychowawczego, który planuję rozpocząć. Dzięki tym konsultacjom, dokładnie wiem co robić, ile i co mogę wymagać od pracodawcy.

 by Joanna

Pełen profesjonalizm, konkretna i fachowa pomoc. Pani Kasia pokazała mi wiele możliwości i w bardzo jasny sposób wyjaśniła jakie mam prawa. Od razu otrzymałam wszystkie wnioski mailem. Dzięki niej wiem już jakie mam możliwości. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam!!

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»