Opinie Klientek

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

matkaprawnik
Average rating:  
 13 reviews
by Klaudyna on matkaprawnik
Polecam

Bardzo polecam konsultację u Pani Katarzyny.
Konkretna,miła,cierpliwa-miło było poznać telefonicznie osobę podziwianą na instagramie 🙂

by M. on matkaprawnik

Koleżanka wysłała mi dM ,,słuchaj wejdź na blog matkaprawnik musisz wiedzieć jakie masz prawa po stracie ciąży” pomyślałam przecież studiuję prawo i znam swoje prawa. Myliłam się - w tamtym momencie wiedziałam jednak niewiele. Przeczytałam blog od deski do deski i pomyślałam szkoda, że nie znałam tej kobiety wcześniej. Dziś jestem po wszystkich jej webinarach, a ostatnio nawet po konsultacji prawnej. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Mecenas, jej siły spokoju, od razu widać, że to praktyk, a nie teoretyk prawa. Konsultacja na bardzo wysokim poziomie. Dziś prawnik to konieczność a dobry i ludzki prawnik to skarb. MatkaPrawnik dziękuję Ci za to, że jesteś takim skarbem!

by Klaudyna on matkaprawnik
Polecam

Bardzo polecam P. Kasie , potrzebowałam szybkiej porady ,dostalam ją zaraz na drugi dzień, cierpliwa i kompetentna ,dalej obserwuje z uwielbieniem na instagramie 😉

by Jolanta on matkaprawnik

Z całego serca polecam konsultację u Pani Kasi.
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu rozmowy, podczas której otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Pani Mecenas ma bardzo dużą wiedzę, jest konkretna i rzeczowa a przy tym empatyczna.

by Katarzyna on matkaprawnik

Na poradę czekałam dwa tygodnie - Pani Kasia miała zapełniony grafik. Serdecznie dziękuję za pomoc oraz ludzkie wyjaśnienie przepisów.

by Sandra on matkaprawnik

Jeśli zastanawiacie się nad konsultacjami u pani Katarzyny - serdecznie polecam, naprawdę warto. Pani Katarzyna jest bardzo zaangażowana, rozsądna, cierpliwa a przy tym potrafi wszystko wytłumaczyć w sposób niezwykle jasny. Do tego odznacza się profesjonalizmem i dużą wiedzą. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie!

by M on matkaprawnik

Świetna, fachowa pomoc. Rewelacyjny kontakt. Polecam, lepszej pomocy prawnej w zawiłej sytuacji nie znajdziecie nigdzie indziej!

by J on matkaprawnik

Bardzo polecam porady u Pani Katarzyny, zwlaszcza mama w ciazy i wracajacym z urlopow macierzynskich -w dzisiejszych czasach warto znac swoje prawa, a w internecie wiele kwestji pozostaje niedopowiedzianych, konsultacje prowadzone na wysokim poziomie w milej atmoswerze, wszystko wytlumaczone w prosty, zrozumialy dla szarego Kowalskiego sposob, polecam i przy okazji dziekuje jeszcze raz jeszcze Pani Kasiu za pomoc i w mojej sprawie;)

by Martyna on matkaprawnik

Matka prawnik jak zawsze pomocna i rzeczowa.
Profesjonalna i fachowa pomoc. Polecam wszystkim
mamom które sie jeszcze zastanawiają czy
korzystac z usług prawnika. Bez dwóch zdań
bedziecie drogie mamy usatysfakcjonowane w 100%.

by Aneta on matkaprawnik

Bardzo się cieszę, że skorzystałam z usług pani Katarzyny. Rozjaśniła mi dużo kwesti i udzieliła solidnej dawki wiedzy i porady. Podchodzi do klienta fachowo, cechuje się dużą wyrozumiałością.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»