Porady prawne

JEŚLI POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ PORADY PRAWNEJ – SŁUŻĘ CI POMOCĄ.

UWAGA – W DNIACH 5-15 STYCZNIA 2018R. PRZEBYWAM NA URLOPIE WYPOCZYNKOWYM. W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM MOGĄ NASTĄPIĆ OPÓŹNIENIA W ODPOWIEDZI NA ZAPYTANIA O POMOC PRAWNĄ. PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ.  
Lp. Rodzaj porady Opis cena
 1. Porada prawna on-line Otrzymujesz pisemną poradę lub opinię prawną. Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy. 129 zł lub 199 zł
2. Konsultacja telefoniczna lub skype Jeśli wolisz porozmawiać – ta opcja jest dla Ciebie. Po rozmowie – jeśli chcesz otrzymasz krótkie podsumowanie na mail. Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy. 89 zł, 129 zł lub 199 zł
3. Porada domowa na terenie Warszawy Nie chcesz, nie możesz lub nie masz czasu opisywać swojego zapytania – przyjadę i przeanalizuję Twoje zapytanie i znajdę jego rozwiązanie. 250 zł
       
Napisanie pisma czy pozwu do sądu wyceniam oddzielnie. Otrzymasz poradę szytą na miarę. Tylko „pod Ciebie” i tylko dla Ciebie. Zawsze otrzymasz ode mnie fakturę lub paragon. Jeśli już wiesz, która forma kontaktu najbardziej Ci odpowiada, napisz mi o tym w formularzu, który widzisz poniżej. Zapoznaj się proszę ze wskazówkami – ułatwią napisanie Ci zapytania.
 

1. Wypełnij formularz

Opisz swój problem, zadaj pytania na które chcesz uzyskać odpowiedź, napisz proszę, którą formę kontaktu wybrałaś.

2. Odpowiadam w ciągu 2 dni roboczych

Na Twoje zapytanie odpowiem najszybciej jak to jest możliwe. Wstępnie przeanalizuję Twoją sytuację i sprawdzę czy jest konieczność zadania dodatkowych pytań i przesłania dokumentów. Zaproponuję Ci termin, w którym otrzymasz ode mnie poradę bądź opinię. Otrzymasz również dane do przelewu i potwierdzenie ceny.

3. Indywidualny termin

W ustalonym czasie otrzymasz gotową poradę, odpowiadającą na wszystkie Twoje pytania. Jeśli wybrałaś konsultację telefoniczną bądź przez skype – ustalimy wspólnie dogodny termin. Jeśli wybrałaś poradę pisemną – otrzymasz ją w pliku pdf. Będzie ona czytelna i przejrzysta. Jeśli poradę czy opinię potrzebujesz na wczoraj – napisz mi o tym.

Zapytaj matki prawnik:

 

PRZECZYTAJ OPINIE MOICH KLIENTEK

Zasiłek chorobowy

★★★★★
5 5 1
Bardzo fachowa i sprawna odpowiedź. Polecam każdemu kto ma nawet najmniejsze wątpliwości.

Pomoc w zmianie umowy

★★★★★
5 5 1
Jeśli któraś z Pań ma wątpliwości, jak rozegrać swoją sytuację od strony prawnej, musi skorzystać z pomocy Matki Prawnik. W Internecie co prawda można znaleźć dużo przydatnych informacji, ale tylko doświadczona osoba odpowiednio pokieruje i zbierze wszystko w sensowną całość. Dzięki temu otrzymujemy jasną, klarowną odpowiedź, jak działać. Mój przykład pokazuje, że wiedza daje odwagę do działania. Mając poradę prawną od pani Kasi, wszystko pięknie rozpisane z odwołaniem do przepisów, łatwiej było mi rozmawiać z pracodawcą o zmianie umowy z o dzieło na zlecenie, dzięki czemu mam zapewnione odprowadzanie składek. Dlatego drogie Panie, warto pytać, szukać profesjonalnej pomocy i walczyć o swoje. Powodzenia Pani Kasiu we wszystkim!

Prawo pracy a urlop macierzyński

★★★★★
5 5 1
Bardzo serdecznie polecam usługi Pani Katarzyny. Zwróciłam się z konkretnymi wątpliwościami a otrzymałam dużo więcej. Pani Katarzyna kompleksowo rozpatruje każdą sprawę, analizuje i przedstawia możliwe warianty rozwiązania, na które wcześniej w ogóle nie zwróciłabym uwagi. Na pewno, w razie potrzeby, zwrócę się ponownie z pełnym zaufaniem. Dziękuję za pomoc!

Umowy na czas określony

★★★★★
5 5 1
Bardzo dziękuję za tak fachową poradę i pomoc w wyjaśnieniu moich wątpliwości. Po tak szczegółowej odpowiedzi nie mam żadnych wątpliwości! 100% osoba godna polecenia. Pozdrawiam Kasia

Urlop macierzyński

★★★★★
5 5 1
Dzięki Pani Kasi odnalazłam światełko w tunelu , jestem Jej za to bardzo wdzięczna. Pani Kasia odpowiedziała wyczerpująco na każde moje pytanie, a rozmowa trwała tyle, ile potrzebowałam. W dodatku jest bardzo serdeczną i ciepłą osobą, co da się "wyczuć" w słuchawce 🙂 Jeśli będę w przyszłości potrzebowała porady prawnej, z pewnością zwrócę się jeszcze raz do Matki-Prawnik 😉

Urlop wychowawczy

★★★★★
5 5 1
Skontaktowałam się z Panią Katarzyną w sprawie z gatunku "na wczoraj", pomoc dostałam w tempie ekspresowym. Wszystko wyjaśnione tak, że nawet taki laik jak ja nie miał już absolutnie żadnych wątpliwości. Z czystym sumieniem polecam.

powrót do pracy po u. rodzicielskim

★★★★★
5 5 1
Bardzo polecam współpracę z Panią Katarzyną. Kontakt z nią był bardzo sprawny, termin oczekiwania na spotkanie krótki. Samo spotkanie bardzo merytoryczne, a zarazem serdeczne i ciepłe. Dostałam odpowiedź nie tylko na moje pytania, ale również podpowiedź rozwiązań, które nie przyszły mi do głowy. Jej porada prawna to dokładnie to, czego potrzebowałam, a nawet więcej.

Praca w trakcie urlopu wychowawczego

★★★★★
5 5 1
Jestem bardzo zadowolona z porady. Wiele informacji przeczytałam na blogu Pani Katarzyny, ale porada była czymś znacznie więcej. W końcu każdy przypadek jest inny. Uzyskałam odpowiedź na każde moje pytanie, zrozumiałam pewne przepisy i przede wszystkim dowiedziałam się, że moja sytuacja jest lepsza niż sądziłam. Do tego rozmowa przebiegła bardzo miło. Jeśli ktoś sie waha, zachęcam do skorzystania z pomocy Pani Katarzyny. Żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej.

Prawo pracy

★★★★★
5 5 1
Pani Katarzyna udzieliła mi bardzo szczegółowo i przejrzyście informacji z zakresu prawa pracy związanego z macierzystwem. Po naszej rozmowie jestem spokojna o swoją przyszłość. Co najważniejsza Pani jest nie tylko bardzo dobrym prawnikiem, ale i niesamowicie przyjaznym człowiekiem. Szczerze polecam i napewno skorzystać z pomocy ponownie jeśli zajdzie tylko taka potrzeba.

Prawa pracownicy na urlopach

★★★★★
5 5 1
Pani Katarzyna wykazała się niezwykłym zaangażowaniem w sprawę oraz błyskawicznym tempem działania. Posiada ogromną i fachową wiedzę. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką ilością życzliwości, zrozumienia, cierpliwości, empatii oraz chęcią niesienia pomocy. Jestem wdzięczna za efektywność, świetny kontakt, dyspozycyjność, błyskawicznie przeprowadzoną akcję, poświęcony czas i szczególną życzliwość z jaką spotkałam się ze strony Pani Katarzyny. Bardzo dziękuję za pomoc i życzę wytrwałości oraz satysfakcji i sukcesów z wykonywanej pracy 🙂

urlop wychowawczy

★★★★★
5 5 1
Spotkanie z p. Katarzyną to był strzał w dziesiątkę. Dzięki niej dowiedziałam się jak i kiedy najkorzystniej przejść z pracy na urlop wychowawczy. Rozłożyłyśmy moją sytuację na czynniki pierwsze. Dzięki temu kończąc spotkanie wiedziałam, która opcja jest najlepsza. Gorąco polecam! Taka konsultacja to inwestycja, a nie wydatek:) I to wszystko w przemiłej atmosferze:)

urlop wychowawczy

★★★★★
5 5 1
Bardzo rzetelna i dokładna opinia na temat moich wszelkich pytań, a nie było ich mało 🙂 ale w końcu wszystko wiem i mam odpowiedź na wszystkie niepewności . Polecam gorąco 🙂