Porady prawne

JEŚLI POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ PORADY PRAWNEJ – SŁUŻĘ CI POMOCĄ.

 
Lp. Rodzaj porady Opis cena
 1. Porada prawna on-line Otrzymujesz pisemną poradę lub opinię prawną. Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy. 89 zł, 129 zł lub 199 zł
2. Konsultacja telefoniczna lub skype Jeśli wolisz porozmawiać – ta opcja jest dla Ciebie. Po rozmowie – otrzymasz krótkie podsumowanie na mail. 129 zł lub 199 zł
3. Porada domowa na terenie Warszawy Nie chcesz, nie możesz lub nie masz czasu opisywać swojego zapytania – przyjadę i przeanalizuję Twoje zapytanie i znajdę jego rozwiązanie. 250 zł
       
Napisanie pisma czy pozwu do sądu wyceniam oddzielnie. Otrzymasz poradę szytą na miarę. Tylko „pod Ciebie” i tylko dla Ciebie. Zawsze otrzymasz ode mnie fakturę lub paragon. Jeśli już wiesz, która forma kontaktu najbardziej Ci odpowiada, napisz mi o tym w formularzu, który widzisz poniżej. Zapoznaj się proszę ze wskazówkami – ułatwią napisanie Ci zapytania.
 

1. Wypełnij formularz

Opisz swój problem, zadaj pytania na które chcesz uzyskać odpowiedź, napisz, którą formę kontaktu wybrałaś. Jeżeli posiadasz dokumenty, które pozwolą mi lepiej zapoznać się ze sprawą, załącz je (skan lub zdjęcie).

2. Odpowiadam w ciągu 24 godzin

Na Twoje zapytanie odpowiem w ciągu 24 godzin. Wstępnie przeanalizuję Twoją sytuację i sprawdzę czy jest konieczność zadania dodatkowych pytań i przesłania dokumentów. Zaproponuję Ci termin, w którym otrzymasz ode mnie poradę bądź opinię. Otrzymasz również dane do przelewu i potwierdzenie ceny.

3. Indywidualny termin

W ustalonym czasie otrzymasz gotową poradę, odpowiadającą na wszystkie Twoje pytania. Przeciętny czas realizacji to trzy dni robocze. Jeśli wybrałaś konsultację telefoniczną bądź przez skype – ustalimy wspólnie dogodny termin. Jeśli wybrałaś poradę pisemną – otrzymasz ją w pliku pdf. Będzie ona czytelna i przejrzysta. Jeśli poradę czy opinię potrzebujesz na wczoraj – napisz mi o tym.

Zapytaj matki prawnik:

 

PRZECZYTAJ OPINIE MOICH KLIENTEK

urlop wychowawczy

★★★★★
5 5 1
Spotkanie z p. Katarzyną to był strzał w dziesiątkę. Dzięki niej dowiedziałam się jak i kiedy najkorzystniej przejść z pracy na urlop wychowawczy. Rozłożyłyśmy moją sytuację na czynniki pierwsze. Dzięki temu kończąc spotkanie wiedziałam, która opcja jest najlepsza. Gorąco polecam! Taka konsultacja to inwestycja, a nie wydatek:) I to wszystko w przemiłej atmosferze:)

urlop wychowawczy

★★★★★
5 5 1
Bardzo rzetelna i dokładna opinia na temat moich wszelkich pytań, a nie było ich mało 🙂 ale w końcu wszystko wiem i mam odpowiedź na wszystkie niepewności . Polecam gorąco 🙂

l4 a dwa stosunki pracy

★★★★★
5 5 1
Pani Katarzyna ma niesamowitą wiedzę, umie przekazać język prawniczy na ludzki, dzięki temu wiem już wszystko. Po wcześniejszym kontakcie mailowym zdecydowałam się na rozmowę z Panią Katarzyną, otrzymałam wyczerpująca odpowiedź na zadane pytania i odwiedzałam się innych istotnych rzeczy. Pani Kasia wysłała mi również podsumowanie na maila, żeby nic nie umknęło. Dziękuję bardzo, rozmawiało mi się z Panią jak z najlepszą przyjaciółką, która rozwiązała wszystkie moje wątpliwości. Życzę wszystkiego dobrego, będę polecać Pani opiekę (dla mnie to nie jest porada prawnika, a indywidualna opieka), wszystkim moim koleżankom, do usłyszenia 🙂

Umowa o pracę na czas określony

★★★★★
5 5 1
Niewiarygodne zaangażowanie, wiedza i ludzka życzliwość. Polecam z całego serca. Nigdy nie spotkałam si ę z bardziej sympatycznym, a przy tym bogatym w wiedzę i doświadczenie prawnikiem:)

Ciąża na urlopie wychowawczym

★★★★★
5 5 1
Profesjonalna, szybka, rzeczowa i bardzo miła fachowa pomoc !!! Bardzo bardzo polecam

Urlop wychowawczy

★★★★★
5 5 1
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Porada odpowiadała moim potrzebom - szybki kontakt mailowy, konkretna rozmowa telefoniczna, podsumowanie w formie pisemnej. Polecam i dziękuję pani Katarzynie!

Własna działalność na urlopie wych

★★★★★
5 5 1
Jestem zadowolona z konsultacji z P. Katarzyną. Otrzymałam wszystkie informacje, których potrzebowałam. Podczas rozmowy telefonicznej mogłam zadać dodatkowe pojawiające się pytania i od razu uzyskać odpowiedź. P. Katarzyna podpowiedziała mi też możliwe rozwiązania, na które sama bym nie wpadła. Profesjonalnie, terminowo i bardzo sympatycznie. Jak najbardziej polecam. Na pewno skorzystam z usług P. Katarzyny, jeśli będę miała w przyszłości taką potrzebę.

Powrót do pracy

★★★★★
5 5 1
Polecam! Bardzo pomocna i życzliwa kobieta. Wszystko wytłumaczy na spokojnie. Potrafi słuchać pytań i na nie odpowiedzieć.

Poród zagranicą.

★★★★★
5 5 1
Pani Katarzyna jest profesjonalistką, przygotowała dla mnie pakiet dokumentów niezbędnych do dopełnienia wszelkich formalności i wytłumaczyła krok po kroku jakie czynności należy podjąć aby móc skorzystać z przysługujących mi praw. Dodatkowo w parze z rzetelnym podejściem do tematu od strony merytorycznej, ze strony pani Kasi spotkałam się z niezwykłą serdecznością i zrozumieniem. Cierpliwie wysłuchała wszystkich moich obaw i odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Polecam.